آجاک - acak آینده پژوهی

فراخوان مقاله همایش پیشرانه های دریایی

فراخوان مقاله همایش پیشرانه های دریایی

آجاک: اولین همایش بین المللی و سومین همایش ملی پیشرانه های دریایی، آذرماه 1401 در دانشگاه علم و صنعت ایران انجام می شود.به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، با توجه به اهمیت ناوگان دریایی و پیشرانه های دریایی در رشد و پیشرفت کشور و در امتداد توسعه علمی و دانش بنیان این صنعت حساس و دارای فناوری برتر (هایتک)، اولین همایش بین المللی و سومین همایش ملی پیشرانه های دریایی با همکاری پژوهشکده و دانشکده مهندسی خودروی دانشگاه علم و صنعت ایران و سازمان صنایع دریایی در تاریخ ۲۹ و ۳۰ آذرماه ۱۴۰۱ برگزار می شود.

محرکه اصلی؛ انتقال قدرت؛ پیش برنده ها؛ پایش، نگهداری و بهره برداری؛ مواد و متالورژی؛ کنترل، برق و الکترونیک؛ قوای محرکه نوین؛ جایگاه و نقش پیشرانه های دریایی در پیشرفت و توسعه، محورهای اصلی این همایش اعلام شده است. دکتر محمد حسن شجاعی فرد، رییس دانشکده و پژوهشکده مهندسی خودروی دانشگاه علم و صنعت ایران، دکتر علی قاسمیان مقدم، عضو هیات علمی دانشکده مهندسی خودروی دانشگاه علم و صنعت ایران، به ترتیب دبیر همایش و دبیر علمی هستند.

مهلت ارسال مقاله در این همایش، ۱۵ آبان ۱۴۰۱ اعلام شده است. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت همایش به آدرس mpc2022.iust.ac.ir مراجعه کنند.

منبع:

1401/06/20
09:18:38
0.0 /5
434
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
لینک دوستان آجاك
آجاک : آینده پژوهی