آجاک - acak آینده پژوهی

دومین فراخوان جذب نخبگان در دستگاه های اجرائی کشور منتشر گردید

دومین فراخوان جذب نخبگان در دستگاه های اجرائی کشور منتشر گردید

آجاک: دومین فراخوان بنیاد ملی نخبگان برای جذب دانش آموختگان دانشگاه ها و موسسات عالی کشور در دستگاه های اجرائی منتشر گردید.


به گزارش خبرنگار گروه علم و آموزش ایرنا، بنیاد ملی نخبگان با هدف پشتیبانی از اشتغال و اثرگذاری دانش آموختگان برتر تسهیلات جذب استعدادهای برتر و نخبگان در دستگاه های اجرائی را اعطا می کند.
این بنیاد در امتداد مصوبه دوم اسفندماه ۱۴۰۰ هیات وزیران درباب جذب و نگهداری سرمایه انسانی استعداد برتر و نخبه در دستگاه های اجرائی و با هدف استفاده از ظرفیت نخبگانی بمنظور حل مسائل اصلی کشور، مبادرت به اجرائی سازی شیوه نامه «شناسایی استعدادهای برتر بمنظور جذب در دستگاه های اجرائی کشور» کرده است.
راهبردهای اصلی بنیاد ملی نخبگان در اجرای این بخشنامه، استفاده از ظرفیت نخبگانی، ارتقای روش های مدیریتی کشور و تکیه بر نیروی جوان و متخصص داخلی باتوجه به نقشه راه علمی کشور در بیانیه گام دوم انقلاب، ایجاد ارتباط میان اجتماع نخبگان و دستگاه های اجرائی بمنظور حل مسائل اصلی کشور و نگهداشت نخبگان در چرخه خدمت رسانی به جامعه است.
دانش آموختگان دانشگاه ها و موسسات عالی کشور و دانشجویان سال آخر تحصیل می توانند جهت استفاده از این تسهیلات از سه شنبه یکم تا ۱۵ شهریورماه جاری برای تشکیل یا تکمیل پرونده و ثبت درخواست به سامانه سینا به آدرس https: //sina.bmn.ir/ مراجعه و اطلاعات خودرا در این سامانه بارگذاری کنند.
تسهیلات شناسایی استعدادهای برتر بمنظور جذب در دستگاه های اجرائی کشور- کلیک کنید

1401/06/03
22:41:06
0.0 /5
412
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵