آجاک - acak آینده پژوهی

جذب سرباز امریه در دانشگاه علمی کاربردی

جذب سرباز امریه در دانشگاه علمی کاربردی

آجاک: معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی از جذب نیروی امریه سربازی برای اعزام آبان ماه 1401 آگاهی داد.


به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، دکتر علی صدر درباره ی جذب سرباز توضیح داد: در امتداد اجرای توافق میان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و ستاد کل نیروهای مسلح، با توجه به سیاست های جدید ستادکل و سازمان وظیفه عمومی در خصوص اولویت اختصاص سهمیه امریه سربازی به دانشگاه ها و مراکز علمی پژوهشی بزرگ کشور، دانشگاه جامع علمی کاربردی با هماهنگی دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت عتف نسبت به جذب نیروی امریه سربازی ارتباط با جامعه و صنعت برای نوبت اعزام آبان ماه سال جاری اقدام می کند.
وی افزود: ثبت نام مشمولین متقاضی در فراخوان امریه سربازی ارتباط با جامعه و صنعت در دانشگاه جامع علمی کاربردی از روز پنج شنبه۲۷ مردادماه شروع و تا ۴ شهریورماه سال جاری ادامه دارد.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی اشاره کرد: امریه سربازی مورد نیاز این دانشگاه در مقطع تحصیلی دکتری تخصصی برای به کارگیری در زمینه پژوهش و فناوری واحدهای استانی در رشته های مدیریت گرایش های کارآفرینی، اجرائی، تجاری، فناوری اطلاعات، مهندسی کامپیوتر و مهندسی صنایع در کلیه گرایش ها، وفق شرایط و ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به انجام می رسد.
دکتر صدر اضافه کرد: علاقمندان می توانند برای ثبت درخواست خود به سامانه جذب امریه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به آدرس مراجعه کنند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی، بعد از اتمام مهلت فراخوان، درخواست متقاضیان توسط وزارت عتف مورد بررسی اولیه قرار گرفته و با انجام مصاحبه اختصاصی و طی پروسه اجرائی ذیربط، منتخبان به ستاد کل نیروهای مسلح معرفی می گردند.
منبع:

1401/05/30
12:44:16
0.0 /5
265
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
آجاک : آینده پژوهی