آجاک - acak آینده پژوهی

استفاده از ظرفیت علمی دانشگاه ها برای رفع نیازهای پژوهشی سازمان برنامه و بودجه

استفاده از ظرفیت علمی دانشگاه ها برای رفع نیازهای پژوهشی سازمان برنامه و بودجه

به گزارش آجاک، رئیس مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری اظهار داشت: این مرکز آمادگی دارد آخرین یافته های علمی دانشگاه در حوزه برنامه ریزی و بودجه ریزی در چارچوب نشست های تخصصی به سمع و نظر سیاست گذار برساند. بنابراین امیدواریم در پشت این تلاش و همکاری فاصله دانشگاه و مرکز پژوهشی را در کشور کمتر نماییم.به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، دکتر سید مهدی پاکذات در جریان بازدید دکتر علی حسن بیگی؛ سرپرست دانشگاه خوارزمی به اتفاق هئیت همراه از مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری اظهار داشت: ما بعنوان رابط سازمان برنامه و مراکز علمی از هرگونه یاری علمی در هر سطحی استقبال می نماییم و این نوع هم افزایی ها را باید به فال نیک گرفت.

وی افزود: با فهم مشترک از مزیت های علمی طرفین به بهترین شکل می توانیم در مأموریت های تخصصی خود همراهی و همگامی داشته باشیم.
پاکذات در خاتمه اضافه کرد: مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری آمادگی دارد آخرین یافته های علمی دانشگاه در حوزه برنامه ریزی و بودجه ریزی در چارچوب نشست های تخصصی به سمع و نظر سیاست گذار برساند. بنابراین امیدواریم در پشت این تلاش و همکاری فاصله دانشگاه و مرکز پژوهشی را در کشور کمتر نماییم.
سرپرست دانشگاه خوارزمی افزود: این دانشگاه بعنوان قدیمی ترین دانشگاه کشور با ظرفیت بالای علمی آمادگی کامل دارد تا در جهت رفع نیازهای پژوهشی این مرکز گامهای موثری را بردارد.
وی ادامه داد: در مباحث اقتصادی بخصوص تربیت دانش آموختگان اقتصاد اسلامی و متخصصین تراز سازمان برنامه به طور گسترده می توانیم کمک رسان مرکز و سازمان برنامه و بودجه کشور باشیم.

منبع:

1401/05/26
22:07:38
0.0 /5
392
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان آجاك
آجاک : آینده پژوهی