آجاک - acak آینده پژوهی
در پژوهشگاه پلیمر دنبال می شود

تشكیل كنسرسیوم دوجانبه با انجمن ملی پلیمر

تشكیل كنسرسیوم دوجانبه با انجمن ملی پلیمر

به گزارش آجاك در نشست مشترك مسؤلان پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران با تعدادی از اعضای هیئت مدیره انجمن ملی پلیمر ایران با تشكیل یك كنسرسیوم دوجانبه میان انجمن و پژوهشگاه موافقت شد.


به گزارش آجاك به نقل از ایسنا، در نشست مشترك تعدادی از اعضای هیئت مدیره انجمن ملی پلیمر ایران با مسؤلان پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران كه هفته ی گذشته در این پژوهشگاه با حضور دكتر مهدی نكومنش، رئیس پژوهشگاه و دكتر سعید تركمان، رئیس هیئت مدیره انجمن برگزار شد، مدلهای مختلف همكاری صنعت و مراكز علمی و پژوهشی در دنیا مطرح و نتیجه موفق این همكاری ها تبیین شد.
دكتر مرتضی احسانی، مدیر مركز رشد پلیمر كه در این جلسه حضور داشت از اختصاص فضایی به این انجمن در محل مركز رشد اطلاع داد. در اولین گام همكاری پژوهشگاه با انجمن به پیشنهاد دكتر تركمان، پژوهشگاه بعنوان مشاور علمی، انجمن را در تهیه لیست سفارشی MBA صنعت پلیمر برای مدرسه كسب و كار اتاق تهران، همراهی می كند.
بنا بر اعلام روابط عمومی پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران، در انتها این نشست با تشكیل یك كنسرسیوم دوجانبه میان انجمن و پژوهشگاه و برگزاری جلسات مدون، برای تدوین یك مدل همكاری دو ساله میان این دو بخش موافقت شد.1398/12/05
23:09:35
5.0 /5
3464
تگها: پژوهش
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
آجاک : آینده پژوهی