آجاک - acak آینده پژوهی

مهلت ارسال آثار به سمپوزیوم علوم اجتماعی تمدید گردید

مهلت ارسال آثار به سمپوزیوم علوم اجتماعی تمدید گردید

آجاک: زمان بندی پذیرش و داوری آثار چهارمین دوره سمپوزیوم دانشجویی علوم اجتماعی ایران تا ۲۰ مرداد ماه تمدید گردید.


به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، چهارمین سمپوزیوم دانشجویی علوم اجتماعی ایران با همکاری اتحادیه انجمن های علمی – دانشجویی زبان های خارجه ایران به صورت دو زبانه (فارسی-انگلیسی) برگزار می گردد.
آثار انگلیسی زبان توسط دبیرخانه سمپوزیوم دریافت و در پنل مجزا عرضه خواهد شد.
بر مبنای اطلاعیه های اخیر سمپوزیوم علوم اجتماعی کشور، مقالات برگزیده این دوره در شماره ای از فصلنامه "مطالعات اجتماعی ایران" با عنوان "اندیشه انتقادی معاصر" منتشر خواهند شد.
ازاین رو زمان بندی پذیرش و داوری آثار متنی و غیرمتنی تمدید گردید. دبیرخانه این دوره از سمپوزیوم تا تاریخ ۲۰ مرداد ماه آثار را دریافت می کند.
بر طبق این گزارش، سمپوزیوم دانشجویی علوم اجتماعی همایشی است دانشجویی که از سال ۱۳۹۶ توسط اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی علوم اجتماعی کشور هر ساله برگزار می گردد. مهم ترین هدف برگزاری این رویداد، شکستن اقتدارها و مرزهای رایج آکادمیک در حوزه علوم اجتماعی است. مرزهایی چون نظریه های مرسومی که معمولاً برای انجام مطالعات اجتماعی استفاده می شود و مورد قبول نهادهای رسمی و استادان است. جایگاه آکادمیک افرادی که در زمینه های اجتماعی به مطالعه و پژوهش می پردازند، شکل انتشار مطالعات و پژوهشها و... بدین معنا که تمامی آثاری که جامعه شناختی محسوب می شوند، فارغ از اینکه چه کسی و به چه صورت آنها را خلق کرده باشد، در سمپوزیوم جای می گیرند.

آثار ارسالی در چارچوب های مقاله، جستار، مرورهای انتقادی، متن علمی -ترویجی، متن علمی-پژوهشی، روایت چندرسانه ای، عکس، مستند اجتماعی و فیلم بررسی و پذیرش می شوند.
منبع:

1401/05/03
21:42:52
0.0 /5
421
تگها: پژوهش
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
آجاک : آینده پژوهی