آجاک - acak آینده پژوهی

طرح تاسیس شبکه ملی آزمایشگاهی تصویب گردید

طرح تاسیس شبکه ملی آزمایشگاهی تصویب گردید

به گزارش آجاک وزیر علوم با انتشار نامه ای در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، از تاسیس «شبکه ملی آزمایشگاهی» اطلاع داد.به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، دکتر محمدعلی زلفی گل با انتشار نامه و پیامی در فضای مجازی از تصویب طرح تاسیس شبکه ملی آزمایشگاهی در کمیسیون شورایعالی علوم، تحقیقات و فناوری اطلاع داد و اظهار داشت: تفاهمنامه حمایتی این طرح با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به امضا رسیده است.

در پیام وزیر علوم آمده است: «تاسیس شبکه ملی آزمایشگاهی یک لزوم جدی است، خوشبختانه با ابتکار جناب آقای استاد صالحی این طرح در کمیسیون شورایعالی علوم، تحقیقات و فناوری مصوب و تفاهمنامه حمایتی با معاونت محترم فناوری هم امضاء شد. این شبکه خدمت دهی به پژوهشگران را تسهیل خواهد نمود. از استاد فرهیخته جناب آقای دکتر صالحی معاون پژوهشی وزارت عتف بسیار سپاسگزارم».

به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، شبکه ملی آزمایشگاهی، شبکه ای است که تمام لابراتوار های کشور شامل لابراتوار هایی که وابسته به وزارت علوم تحقیقات فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه آزاد اسلامی، جهاد دانشگاهی و وزارت کشاورزی در این شبکه قرار می گیرند و پشتیبانی از لابراتوار های دانشگاه ها بر مبنای عملکرد آنها، در این شبکه آزمایشگاهی خواهدبود.منبع:

1401/03/28
23:15:03
0.0 /5
206
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
آجاک : آینده پژوهی