آجاک - acak آینده پژوهی

ایجاد گروه مطالعات علم و فناوری در پژوهشكده مطالعات فرهنگی و اجتماعی

ایجاد گروه مطالعات علم و فناوری در پژوهشكده مطالعات فرهنگی و اجتماعی

به گزارش آجاك گروه «مطالعات علم و فناوری» پژوهشكده مطالعات فرهنگی و اجتماعی در جهت توسعه فعالیتهای این پژوهشكده در حوزه مطالعات آموزش عالی، علم و فناوری و نظر مساعد هیئت امنا، فعالیت خویش را شروع كرد.


به گزارش آجاك به نقل از ایسنا، دكتر حسین میرزایی، رئیس پژوهشكده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم طی حكمی دكتر جبار رحمانی را بعنوان مدیر این گروه منصوب نمود. در این حكم تدوین برنامه های آتی این گروه در ارتباط با دیگر گروه های پژوهشكده یاد شده قرار گرفته است.
در متن حكم دكتر میرزایی خطاب به دكتر رحمانی، گروه پژوهشی مطالعات فرهنگی پژوهشكده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم آمده است: "نظر به مراتب تعهد و تخصص جنابعالی و با توجه به مصوبه دهمین نشست عادی از دوره چهارم هیئت محترم امناء مورخ ۱۹/۱۲/۱۳۹۷ بدین وسیله بعنوان مسئول راه اندازی «گروه پژوهشی مطالعات علم و فناوری» منصوب می شوید. امیدوارم با مشورت و برنامه ریزی دقیق طی هشت ماه آینده مقدمات اصلی و رئوس برنامه پژوهشی گروه و اعضاء محترم هیئت علمی آن تدوین شود.
بدیهی است نیازهای در رابطه با راه اندازی گروه مذكور در اولویت كاری پژوهشكده بوده و بخش های مختلف همراهی و همكاری كامل را در این مهم خواهند داشت".1398/11/11
21:14:52
5.0 /5
3642
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لینک دوستان آجاك
آجاک : آینده پژوهی