آجاک - acak آینده پژوهی
فرمانده نیروی دریایی ارتش:

نیازمند همکاری سازمان های دولتی برای توسعه سواحل مکران هستیم

نیازمند همکاری سازمان های دولتی برای توسعه سواحل مکران هستیم

به گزارش آجاک امیر دریادار ایرانی با اعلان اینکه می خواهیم در عمق بیش از 2 هزار کیلومتری آب های آزاد استقرار دائم داشته باشیم، اظهار داشت: برای توسعه سواحل مکران نیازمند همکاری سازمان های دولتی هستیم.


به گزارش آجاک به نقل از ارتش، امیر دریادار شهرام ایرانی، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم امضای تفاهم نامه همکاریهای مشترک نیروی دریایی ارتش و سازمان جهاد دانشگاهی گفت: بنای حرکت نیروی دریایی ارتش فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است، ایشان نگاه ویژه ای به توسعه سواحل مکران دارند؛ بدین سبب تحقق این هدف راهبردی، نیاز به آموزش و پرورش و توجه به توسعه دارد.
وی افزود: ما می توانیم با همکاری، حرکت مؤثری را در سواحل مکران انجام دهیم. البته توجه و تمرکز بر روی ساکنان این مناطق است و تلاش داریم با همکاری سایر سازمان ها اقدامات مؤثری در این مناطق صورت دهیم.
امیر دریادار ایرانی با اشاره به خدمات نیروی دریایی ارتش به مردم و حضور بموقع در هنگام بروز بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله اظهار داشت: در اتفاقات و حوادث رخ داده، نیروی دریایی در خدمت رسانی به مردم پیشگام بوده و تلاش داریم با همکاری با جهاد دانشگاهی، سطح آموزش و توانمندی های نیروهای خودرا برای خدمت به مردم و البته کارآمدی بیشتر ارتقا دهیم.
فرمانده نیروی دریایی ارتش استفاده صحیح از زمان را بسیار مهم برشمرد و بیان کرد: امیدواریم با همکاری و مشارکت با جهاد دانشگاهی به جایگاهی برسیم که بتوانیم بگوییم از منطقه محرومیت زدایی شده است.
وی ارتقای سطح بهداشت در سواحل مکران را یکی از اولویت های توسعه سواحل مکران دانست و تاکید کرد: باید تلاش نماییم تا با آموزش و توسعه سطح بهداشت، فرهنگ، فناوری و تکنولوژی به توسعه این مناطق بیفزاییم.
امیر دریادار شهرام ایرانی افزود: نگاه ما به عمق آب های آزاد است و می خواهیم در عمق بیش از ۲ هزار کیلومتر استقرار دائم داشته باشیم؛ بنا بر این باید به توسعه سواحل دقت کنیم.
فرمانده نیروی دریایی ارتش اشاره کرد: نیروی دریایی لبه دفاعی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است که در عمق بیش از ۲ هزار کیلومتری آب های آزاد حضور دارد و از منافع جمهوری اسلامی ایران دفاع می کند.1401/02/19
10:05:42
0.0 /5
608
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
آجاک : آینده پژوهی