آجاک - acak آینده پژوهی

جشنواره تحقیقات سلول های بنیادی و خون ساز برتر ایران

جشنواره تحقیقات سلول های بنیادی و خون ساز برتر ایران

آجاک: جشنواره تحقیقات سلول های بنیادی و خون ساز برتر ایران، ویژه پروفسور اردشیر قوام زاده ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ در بیمارستان شریعتی برگزار می گردد.


به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، بیمارستان شریعتی، انجمن سرطان شناسی و خون شناسی پزشکی ایران دومین جشنواره تحقیقات سلول های بنیادی و خون ساز برتر ایران جایزه ویژه پروفسور اردشیر قوام زاده را ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در تالار شهید پیرویان بیمارستان شریعتی برگزار می نماید.
این جشنواره با مشارکت استادان، محققان دانشگاه ها و صاحب نظران این رشته در مراکز علمی معتبر، دانشجویان دانشگاه های ایران و کشورهای پارسی زبان همسایه برگزار می گردد.
دکتر سحر توکلی دبیر اجرایی این جشنواره، هدف از برگزاری این جشنواره را نزدیک کردن مراکز پیوند سلول های بنیادی در ایران و منطقه، پاسخ بخشی به نیازهای واقعی کشور و حرکت در راه سند چشم انداز پیشرفت ایران دانست و اضافه کرد: این جشنواره در ایران به همت پروفسور اردشیر قوام زاده پایه گذاری شده است و انجام طرح های پژوهشی کاربردی در زمینه دانش سلول های بنیادی و خون ساز و سلول درمانی را تقویت می کند.
وی ادامه داد: دکتر مهرداد پاینده دبیر علمی این جشنواره پژوهشی است و محققان و علاقه مندان جهت شرکت در این جشنواره، الان می توانند با ارسال پروپوزال های خود در این جشنواره شرکت نمایند.
دکتر توکلی همینطور اضافه کرد: این جشنواره سال جاری با همکاری جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران، پژوهشکده سرطان معتمد که ریاست آنرا آقای دکتر رامین صرامی برعهده دارد برگزار می گردد و امیدواریم که با پشتیبانی از طرح های برگزیده ای که موفق به کسب امتیاز عالی از هیئت داوران جشنواره شده اند، دستاوردهای جامعه علمی، آموزشی و تحقیقاتی کشور را به نحو شایسته ای در اختیار اساتید، دانشجویان و پژوهشگران ارجمند قرار دهیم.
مجموعه آثار جشنواره رساله برتر ایران در پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانه http: //www.ismoh.org قرار می گیرد.
به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، افرادی که مایل به شرکت در این فراخوان می باشند، لازم است یک خلاصه دو صفحه ای از اثر خویش را آماده سازی کرده و از راه ایمیل جشنواره به نشانی ismoh.congress@yahoo.com ارسال نمایند.
همینطور شماره های زیر برای تماس در دسترس علاقه مندان قرار دارد.
۰۹۸۲۱۸۸۳۵۷۰۱۷
۰۹۸۹۱۶۵۶۵۲۶۶۳
۰۹۸۹۱۸۳۳۸۰۲۲۳1401/02/17
22:53:04
0.0 /5
640
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
آجاک : آینده پژوهی