آجاک - acak آینده پژوهی
معاون دانشگاه علمی كاربردی اهداف كارگاه آموزشی صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی را اعلام كرد

بسترسازی برای سرمایه گذاری جهت تشکیل صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی در دانشگاه

بسترسازی برای سرمایه گذاری جهت تشکیل صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی در دانشگاه

سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی از برگزاری کارگاه آموزشی و توجیهی تشکیل صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی علمی کاربردی اطلاع داد.


به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، دکتر علی صدر سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه با بیان این خبر، اضافه کرد: به منظور آشنایی بیشتر مؤسسات و مراکز آموزش عالی علمی کاربردی، صنایع پشتیبان مراکز آموزش علمی کاربردی و سایر حامیان دانشگاه با اهداف و مأموریت های صندوق پژوهش و فناوری، معرفی زمینه های رونق بخشی فعالیت ها و فرصت ها و عرصه های ویژه پیشروی این صندوق و بسترسازی برای مشارکت فعالانه و سرمایه گذاری سهامداران حائز شرایط برای تشکیل صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی دانشگاه، این کارگاه آموزشی و توجیهی با حضور دکتر محمدمهدی فریدوند رئیس هیات مدیره انجمن سرمایه گذاری خطرپذیر کشور و مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران در سازمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار می گردد.
وی اظهار داشت: این نشست به صورت حضوری برای مدعوین استان تهران و به صورت مجازی از راه نشانی های https: //vc2.uast.ac.ir/research و https: //www.aparat.com/uast/live برای سایر علاقه مندان قابل مشاهده می باشد.
به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر صدر ابراز امیدواری کرد دانشگاه جامع علمی کاربردی بتواند نقش اساسی خویش را در تحقق فرمان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و عینیت بخشی به شعار تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین با تکمیل و توسعه زیست بوم فناوری در دانشگاه، ورود به عرصه تجاری سازی ایده های نوآورانه و تأمین مالی کسب و کارهای فناورانه ایفا نماید.
کارگاه آموزشی و توجیهی تشکیل صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی علمی کاربردی، روز یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه سالجاری برگزار می گردد.
منبع:

1401/02/16
12:17:57
0.0 /5
469
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
آجاک : آینده پژوهی