آجاک - acak آینده پژوهی
یك مسئول خبر داد:

گرفتن مجوز 10 مجله پژوهشی در دانشگاه لرستان

گرفتن مجوز 10 مجله پژوهشی در دانشگاه لرستان

آجاک: لرستان معاون پژوهشی دانشگاه لرستان از گرفتن مجوز ده مجله پژوهشی در این دانشگاه آگاهی داد.


دکتر مصطفی کرم پور در جمع خبرنگاران استان اظهار نمود: در دانشگاه لرستان ۱۱ هیات اندیشه ورز در زمینه های انرژی، صنعت، گردشگری و... تشکیل شده است.
وی افزود: قبلا دانشگاه لرستان نتوانسته بود خودرا با معضلات و مسائل جامعه وفق دهد و این مشکلات را جویا و برای رفع آنها کوشش کند.
معاون پژوهشی دانشگاه لرستان اظهار داشت: هیات های اندیشه ورزی تشکیل شده تا بتوانیم قسمتی از مشکلات جامعه را مرتفع سازیم.
کرم پور بیان کرد: دانشگاه لرستان روی چالش های استان شناخت دارد و اساسا هر مشکلی باشد با علم و توانمندی می توانیم آنرا حل نماییم.
وی درباب آزمایشگاه های دانشگاه لرستان عنوان کرد: دانشگاه لرستان یکی از معتبرترین آزمایشگاه های کشور را داراست که روز به روز درحال گسترش بوده و وزارت علوم به این یقین رسیده که کمک های خودرا به این دانشگاه داشته باشد.
معاون پژوهشی دانشگاه لرستان از انیمیشن سازی در دانشگاه لرستان آگاهی داد و اظهار داشت: این مساله در دانشگاه راه اندازی خواهد شد و توجهی ویژه ای به دانشجویان فارغ التحصیل خواهیم داشت و آنها تحت آموزش یک مهارت قرار می گیرند و رها نخواهند شد.
کرم پور درباب پژوهشگاه عسل لرستان اظهار نمود: سالانه ۳۰۰۰ تن عسل در استان تولید می شود و متاسفانه بازار فروش ندارد و با وجود آزمایشگاه هایی که در دانشگاه لرستان وجود دارد می توانیم هم میزان ساکارز عسل تعیین نماییم و هم بعد از تشخیص ارکانیک بودن آن، برندسازی و به محصولات صادراتی تبدیل گردد.
وی درباره آخرین وضعیت مجلات پژوهشی در دانشگاه لرستان اظهار داشت: قبلا سه مجله بیشتر نداشتیم اما هم اکنون مجوز ۱۰ مجله گرفتن شده و تا سال آینده علمی پژوهشی خواهند شد.
معاون پژوهشی دانشگاه لرستان بیان کرد: این مجلات علمی پژوهشی، ISC و وزارت علوم هستند.
منبع:

1401/02/10
12:30:05
0.0 /5
553
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
آجاک : آینده پژوهی