آجاک - acak آینده پژوهی

اکوسیستم شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ بررسی می شود

اکوسیستم شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ بررسی می شود

اکوسیستم شرکت های دانش بنیان، چالش های سیاستگذاری تولید واکسن، نقش تنظیم گری ساترا برای پلت فرم ها، تجربه های بد از نظارت سازمان ناظر بر کارهای کارگزاری ها در کشور برای اولین بار در رویدادی با عنوان G-forum نمایشگاه اینوتکس 2022 بررسی می شود.


به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا، رویداد G-forum امسال در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲، برای اولین بار با هدف بررسی موضوعات حوزه علم و فناوری از زاویه دید حکمرانی برگزار می گردد.
در این رویداد که با همکاری اندیشکده حکمرانی شریف برگزار می شود، با بهره گیری از کارشناسان خبره و سیاست گذاران کشور به بررسی مهم ترین چالش های حکمرانی فناوری و همین طور کاربردهای فناوری در حکمرانی نوین پرداخته می شود.
افرادی که به دنبال یافتن نسبت بخش خصوصی، شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها با سیاست گذاران هستند و در پی آشنایی بیشتر با ساز و کارهای حکمرانی کشور و اثرات آن بر نظام نوآوری می شوند، از مخاطبان اصلی این رویداد خواهند بود.
برگزارکنندگان G-forum قصد دارند به سرفصل هایی از قبیل اکوسیستم شرکت های دانش بنیان، چالش های سیاستگذاری تولید واکسن، نقش تنظیم گری ساترا برای پلت فرم ها، تجربه های بد از نظارت سازمان ناظر بر کارهای کارگزاری ها در کشور و مطالبی از این قبیل بپردازند.
به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، همین طور مقرر است در این بخش به طرح صیانت فضای مجازی از جایگاه حکمرانی و اثرات آن بر بخش خصوصی پرداخته شود و بمنظور آشنایی بیشتر مخاطبان با مفاهیم مهم حکمرانی، ارائه های کوتاه و جذابی برای مخطبان در محورهای تنظیم گری، حقوق رقابت، حکمرانی رسانه اجرا شود.
رویداد G-forum در ایام ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت ماه در سالن پویش دارو پارک فناوری پردیس برگزار می گردد.

1401/02/09
13:03:47
0.0 /5
491
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
آجاک : آینده پژوهی