آجاک - acak آینده پژوهی

پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه تخصصی بین المللی تجهیزات پزشکی ارمنستان راه اندازی

پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه تخصصی بین المللی تجهیزات پزشکی ارمنستان راه اندازی

آجاک: پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه تخصصی بین المللی تجهیزات پزشکی و سلامت ایران با حمایت صندوق نوآوری وشکوفایی در ایروان پایتخت ارمنستان در ایام 20 تا 22 خرداد ماه 1401 راه اندازی.


به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا از روابط عمومی صندوق نوآوری وشکوفایی، در این نمایشگاه شرکت های دانش بنیان فعال در زمینه های تجهیزات پزشکی، تجهیزات اتاق عمل، تجهیزات اورژانس، تجهیزات پوشیدنی، لوازم مصرفی پزشکی، تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات دندانپزشکی، لوازم و محصولات ارتوپدی، تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی، تجهیزات رادیولوژی و سونوگرافی، محصولات انفورماتیکی تشخیصی، نانو تکنولوژی و نوآوری های پزشکی و تجهیزات توانبخشی و بهزیستی حضور پیدا می کنند.
ظرفیت حضور شرکت های دانش بنیان در پاویون نمایشگاه تخصصی بین المللی تجهیزات پزشکی و سلامت محدود است و فقط ۱۵ شرکت امکان حضور در پاویون را خواهند داشت.
یکی از برنامه های صندوق نوآوری وشکوفایی در امتداد کمک به توسعه بازار صادراتی شرکت های دانش بنیان، پشتیبانی از حضور آنها در نمایشگاه های معتبر بین المللی به دو صورت حضور مستقل و برگزاری پاویون است.
علاقمندان جهت ثبت نام برای حضور در پاویون شرکت های دانش بنیان در این نمایشگاه می توانند تا ۲۵ اردیبهشت ماه جاری جهت ثبت نام به سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir مراجعه کنند.


منبع:

1401/02/05
23:41:28
0.0 /5
525
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
آجاک : آینده پژوهی