آجاک - acak آینده پژوهی

سومین كنگره بین المللی سلول های بنیادی و پزشكی بازساختی

سومین كنگره بین المللی سلول های بنیادی و پزشكی بازساختی

به گزارش آجاك سومین كنگره بین المللی ˮسلول های بنیادی و پزشكی بازساختیˮ 25 و 26 فروردین ماه در مشهد برگزار می گردد.


به گزارش آجاك به نقل از ایسنا، این كنگره از سلسله رویداد های MashhadStemCells است كه با هدف ایجاد هم گرایی میان فعالان حوزه تحقیقات و كاربرد سلول های بنیادی و پزشكی بازساختی و ارائه تازه ترین یافته ها در سطح ملی و بین المللی توسط سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی در مشهد مقدس برگزار می گردد.
سلسله رویداد های MashhadStemCells كه با همكاری مراكز دانشگاهی و تحقیقاتی معتبر شامل دانشگاه فردوسی مشهد، پژوهشگاه رویان و دانشگاه علوم پزشكی مشهد برگزار می شود، از سال ۱۳۹۰ به صورت منسجم در سطح ملی و بین المللی، در چارچوب كنگره، سمپوزیوم، كارگاه و مدرسه تابستانی، كوشیده است تا با مطرح كردن مطالب علمی روز، سبب تسهیل و كاربردی كردن پروسه استفاده از روش های درمانی نوین بر پایه استفاده از سلول های بنیادی شود.
رویداد ۲۰۲۰-MashhadStemCells، با هدف همگرایی پژوهشگران علوم پایه و متخصصین حوزه های مختلف بالینی در استفاده مناسب و اصولی از سلول های بنیادی و فراورده های عاری از سلول (اگزوزوم) با تاكید بر جنبه های اقتصاد سلول درمانی و گردشگری سلامت در تاریخ ۲۵ و ۲۶ فروردین ماه ۱۳۹۹ با همكاری دانشگاه فردوسی مشهد، انجمن ژنتیك ایران، پژوهشگاه رویان، شهرداری مشهد و دانشگاه علوم پزشكی مشهد در شهر مشهد مقدس برگزار می شود.
این كنگره در سالن همایش های دانشكده علوم دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می گردد و بنا بر اعلام كانال اطلاع رسانی سومین كنگره بین المللی سلول های بنیادی و پزشكی بازساختی شركت در كنگره بدون ارسال مقاله نیز میسر است. این كنگره، نخستین كنگره با رویكرد اقتصاد سلول درمانی و گردشگری سلامت است.1398/11/05
14:36:54
5.0 /5
3761
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آجاک : آینده پژوهی