آجاک - acak آینده پژوهی
با حكم وزیر علوم؛

دبیر و رئیس شورای علمی جشنواره بین المللی فارابی عرضه شدند

دبیر و رئیس شورای علمی جشنواره بین المللی فارابی عرضه شدند

به گزارش آجاک وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی دکتر عبدالحسین کلانتری؛ معاون فرهنگی و اجتماع وزارت علوم را بعنوان دبیر و دکتر مهدی عباس زاده را بعنوان رئیس شورای علمی سیزدهمین جشنواره بین المللی فارابی منصوب نمود.


به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، در متن حکم انتصاب دکتر محمدعلی زلفی گل خطاب به دکتر عبدالحسن کلانتری آمده است: "با سلام و احترام، نظر به سوابق علمی، تعهد و شایستگی جنابعالی و بر مبنای ماده ۷ آئین نامه جشنواره بین المللی فارابی، به باعث این حکم به سمت دبیر سیزدهمین جشنواره بین المللی فارابی منصوب می شوید. امید است که با اتخاذ تدابیر لازم و بهره گیری از ظرفیت های موسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی شاهد برگزاری مطلوب جشنواره باشیم. تندرستی و توفیق روز افزون شما را در ارتقاء حوزه علوم انسانی و اسلامی کشور از درگاه ایزد منان خواهانم."
به نقل از وزارت علوم، در متن انتصاب دکتر مهدی عباس زاده هم آمده است: "با سلام و احترام، با عنایت به سوابق علمی تعهد شایستگی جنابعالی و بر مبنای تبصره ۱ ماده ۷ آئین نامه جشنواره بین المللی فارابی و پیشنهاد دبیر محترم جشنواره، به باعث این حکم به سمت دبیر شورای علمی سیزدهمین جشنواره بین المللی فارابی منصوب می شوید.
با عنایت به نقش اساسی شورای علمی در برگزاری این رویداد علمی مهم کشور انتظار می رود که آثار فاخر دریافت شده را به دقت بررسی و به جامعه علوم انسانی کشور معرفی شود. امید است که با اتخاذ تدابیر لازم و بهره گیری از ظرفیت های موسسه مطالعات فرهنگی اجتماعی شاهد برگزاری مطلوب جشنواره باشیم. تندرستی و توفیق روز افزون شما را در ارتقای حوزه علوم انسانی و اسلامی کشور از درگاه ایزد منان خواهانم."
جشنواره بین المللی فارابی برای تجلیل از آثار پژوهشی در حوزه علوم انسانی و اسلامی برگزار می گردد و همچون اهداف آن میتوان به تمهید و تقویت زمینه های مساعد، توجه بلیغ به لزوم تولید دانش درخور نیازهای بومی جامعه پیشرو اسلامی و ایجاد ظرفیت های انگیزشی و حمایتی اقبال به پژوهش و نوآوری اشاره نمود.
1400/11/25
23:02:58
0.0 /5
547
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
آجاک : آینده پژوهی