آجاک - acak آینده پژوهی

آغاز ثبت نام نمایشگاه اینوتکس 2022

آغاز ثبت نام نمایشگاه اینوتکس 2022

ثبت نام یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX ۲۰۲۲) از امروز برای شرکتهای دانش بنیان، خلاق و سایر اعضای زیست بوم نوآوری کشور شروع شد.


به گزارش خبرنگار علم و آموزش ایرنا، سجاد عباسی فشمی دبیر یازدهمین نمایشگاه اینوتکس روز یکشنبه در نشست خبری در کارخانه نوآوری "های وی" اضافه کرد: ثبت نام این دوره از نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری(INOTEX ۲۰۲۲) از امروز در سایت https: //www.inotex.com/ شروع شد و تا ۱۴ فروردین ماه ادامه دارد.
وی با اشاره به اینکه این دوره از نمایشگاه (INOTEX ۲۰۲۲) همچون سال قبل از ۲۰ تا ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ در محوطه باز پارک فناوری پردیس برگزار می شود، افزود: فعالان زیست بوم نوآوری کشور شامل شرکتهای دانش بنیان، شرکتهای خلاق، شتاب دهنده ها، صندوق های خطرپذیر، کارگزاران فناوری، مراکز رشد، فرشتگان کسب و کار می توانند در این دوره از نمایشگاه ثبت نام و شرکت نمایند.
به گزارش آجاک به نقل از خبرگزاری ایرنا، فرشتگان کسب و کار یا سرمایه گذاران فرشته Angel Investors در سرمایه گذاری های کوچک استارتاپ ها یا کارآفرینان سرمایه گذاری می کنند. فرشتگان کسب و کار بیشتر برای شروع یک فعالیت کارآفرینانه ایفای نقش می کنند و به کسب و کارهای کوچک کمک می کنند تا اولین گام های رشد و توسعه خویش را بردارند.
عباسی فشمی افزود: در این دوره از نمایشگاه برای فعالان زیست بوم نوآوری کشور ۳۰ درصد تخفیف ثبت نام زودهنگام از امروز تا ۱۴ اسفند ماه در نظر گرفته شده است.
دبیر یازدهمین نمایشگاه اینوتکس خاطرنشان کرد: علاوه بر تخفیف ۳۰ درصدی، برای شرکتهای دانش بنیان تخفیف ۷۰ درصدی با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برای حضور در نمایشگاه و هم تخفیف ۵۰ درصدی برای شرکتهای خلاق از جانب ستاد فناوری های نرم وتوسعه صنایع خلاق در نظر گرفته شده است.
وی تصریح کرد: در این دوره از نمایشگاه بیشتر از ۲۰ رویداد مختلف برگزار می گردد. رویداد استیج ایستگاه آینده که در آن روندهای توسعه تکنولوژی در آینده و تأثیر آن در زندگی روزمره ارائه می شود به حوزه بلاکچین، بیگ دیتا پرداخته می شود.
دبیر نمایشگاه اینوتکس اضافه کرد: رقابت استارتاپی اینوتکس پیچ یکی دیگر از رویدادهای این نمایشگاه است، در این دوره از رقابت ۳۰۰ استارتاپ برای رقابت ثبت نام کردند. هم اکنون این رویداد در استانهای فارس، کرمانشاه، زنجان برگزار شده و هفته آینده در استان تهران برگزار می شود و در آینده هم در استانهای قم، سمنان و آذربایجان برگزار می گردد.
وی افزود: در انتها این رقابت، ۲ تیم برنده ضمن برخورداری از تسهیلات ویژه به رقابت پایانی در نمایشگاه دعوت می شوند.
عباسی اظهار داشت: ریورس پیچ رویدادی است که در این دوره از نمایشگاه برپا خواهد شد. در این رویداد نیازهای فناورانه سازمان ها اعلام می شود، همینطور در بخش جانبی نمایشگاه سال جاری رویداد ویژه دانش آموزان با هدف هم افزایی دانش آموزان و معلمان در زمینه فعالیتهای فناورانه برگزار می گردد.
وی خاطرنشان کرد: پاویون مشاوره در حوزه های مختلف حقوقی و سرمایه گذاری از دیگر برنامه های جانبی نمایشگاه است، همینطور کافه سرمایه اینوتکس یکی دیگر از بخش های نمایشگاه است که در آن استارتاپ هایی که احتیاج به سرمایه دارند در این بخش حضور خواهند یافت.
نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX ۲۰۲۲)، یک رویداد منحصر به فرد در اکوسیستم نوآوری و فناوری است که به همت پارک فناوری پردیس از سال ۱۳۹۰ با حضور شرکتهای بین المللی و با اهداف سرمایه­ گذاری: ارتباط سرمایه ­گذاران داخلی و بین­ المللی با شرکت ­ها و استارتاپ ­ها، مشارکت و همکاری بین شرکت­ های فناور و استارتاپ ­های داخلی و بین­ المللی، گفتگو و شبکه سازی بین فعالان اکوسیستم نوآوری و فناوری برگزار می گردد. این نمایشگاه از سال پیش در ناحیه نوآوری پردیس برگزار می گردد.منبع:

1400/11/25
08:56:55
0.0 /5
600
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آجاک : آینده پژوهی