آجاک - acak آینده پژوهی

دبیر جدید کمیته کشوری اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی ارائه شد

دبیر جدید کمیته کشوری اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی ارائه شد

به گزارش آجاک با حکم معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت، دکتر سعید بیرودیان بعنوان جایگزین دکتر احسان شمسی گوشکی در کمیته کشوری اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی انتخاب شد.به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، دکتر سعید بیرودیان، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران طی حکمی از جانب معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت بعنوان دبیر کمیته کشوری اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی انتخاب شد.

بنابر اعلام روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، در متن حکم دکتر یونس پناهی خطاب به دکتر سعید بیرودیان آمده است:

"نظر به تعهد، تخصص و سوابق پرارزش جنابعالی به باعث این ابلاغ به عنوان « دبیرکمیته کشوری اخلاق در پژوهش­های زیست پزشکی » منصوب می شوید.

لازم است با تشریک مساعی و بهره ­گیری از نظرات صاحب نظران و کارشناسان این حوزه و استفاده از ظرفیت­های موجود، ضمن توجه به الزامات و اقتضائات حوزه اخلاق در پژوهش، ساماندهی و چابک سازی اقدمات و فعالیت­ها را در این عرصه با رویکرد جهادی و فسادستیزی با جدیت در دستور کار قرار دهید. همینطور توجه به اسناد بالادستی و قوانین و قواعد لازم الاجرای این حوزه در عین هماهنگی حوزه­ های مختلف و در رابطه با فعالیت آن کمیته اجرایی مورد انتظار است.

امید است با استفاده از نگاههای نوین و مبتنی بر مستندات و مبانی علمی، تخصصی و اصول اخلاق اسلامی در توسعه و ارتقاء فعالیتهای این حوزه در ذیل توجهات خداوند متعال موفق و مؤید باشید".
1400/10/29
09:42:04
0.0 /5
541
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
آجاک : آینده پژوهی