آجاک - acak آینده پژوهی

رئیس جدید پژوهشکده علوم دندانپزشکی ارائه شد

رئیس جدید پژوهشکده علوم دندانپزشکی ارائه شد

به گزارش آجاک دکتر رضا مسائلی بعنوان رئیس جدید پژوهشکده علوم دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران انتخاب شد.به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، دکتر حسین قناعتی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران در حکمی دکتر رضا مسائلی را به سمت رئیس پژوهشکده علوم دندانپزشکی منصوب و در نامه ای از خدمات دکتر امیررضا رکن قدردانی کرد.

بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، در متن حکم دکتر حسین قناعتی خطاب به دکتر رضا مسائلی آمده است: « با توجه به تعهد، سوابق ارزشـمند علـمی و تجـربیات گرانقدر جنابعالی در عرصه های مختلف اجـرایی، به باعث این ابلاغ بعنوان رئیس پژوهشکده علوم دندانپزشکی منصوب می شوید تا دانشگاه را در انجام این رسالت خطیر یاری فرمایید.

انتظار می رود ضمن تعامل با سازمان های ذیربط داخلی، منطقه ای و بین المللی و با عنایت به نقشه علمی دانشگاه و نقشه علمی سلامت کشور، تدوین برنامه استراتژیک پژوهشکده را مدنظر قرار داده و در زمانی کوتاه ساختار اجرایی آنرا عملیاتی نمائید و در ارتقاء فعالیت های پژوهشی دانشگاه کوشا باشد.

از خداوند متعال توفیق جنابعالی و تمامی همکاران را خواهانم. »

در متن نامه قدردانی دکتر حسین قناعتی خطاب به دکتر امیررضا رکن هم عنوان شده: «مسئولیت پذیری و همکاری اعضای هیأت علمی در اداره امور اجرایی دانشگاه علوم پزشکی تهران، بدون تردید یکی از مهم ترین عوامل پیشرفت آن در دوره حیات پربرکت دانشگاه بوده است.

لازم می دانم از تلاش ها و خدمات پرارزش جنابعالی در زمان تصدی ریاست پژوهشکده علوم دندانپزشکی که نتایج پرباری به دنبال داشته است، سپاسگذاری نمایم و برایتان از درگاه خداوند متعال سلامتی و سعادت روز افزون مسئلت کنم.

امیدوارم دانشگاه و عرصه نظام سلامت کشور همچنان بتواند از تجارب و توانمندی های ارزشمند شما بهره مند شود.»1400/09/05
21:06:35
0.0 /5
721
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
آجاک : آینده پژوهی