آجاک - acak آینده پژوهی
با حكم سرپرست دانشگاه علوم پزشكی تهران

منشادی جایگزین مینو محرز در مرکز تحقیقات ایدز شد

منشادی جایگزین مینو محرز در مرکز تحقیقات ایدز شد

آجاک: سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران دکتر سیدعلی دهقان منشادی را بعنوان جایگزین دکتر مینو محرز در مرکز تحقیقات ایدز معرفی نمود.


به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، دکتر حسین قناعتی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران در حکمی دکتر سیدعلی دهقان منشادی را به سمت سرپرست مرکز تحقیقات ایدز منصوب و در نامه ای از خدمات باارزش دکتر مینو محرز قدردانی کرد.
در متن این حکم آمده است:
«جناب آقای دکتر سیدعلی دهقان منشادی
دانشیار محترم دانشگاه
با سلام و احترام،
با عنایت به تخصص، تعهد و تجربیات باارزش جنابعالی، به سبب این ابلاغ بعنوان سرپرست مرکز تحقیقات ایدز منصوب می شوید. انتظار می رود با تعامل سازنده با سایر مراکز تحقیقاتی داخل و خارج از کشور و بهره مندی از توان پژوهشگران موفق آن حوزه و جلب همکاری اعضای محترم هیأت علمی دانشگاه علاوه بر تدبیر امور محوله، نسبت به برنامه ریزی جهت امور مربوط به مرکز تحقیقات تا حصول نتیجه، اهتمام ویژه مبذول فرمایید.
امید می رود مرکز تحقیقات ایدز با به کارگرفتن تمام توان و ظرفیت، به حرکت خود با سرعت و شتاب مطلوب در جهت اهداف تعیین شده ادامه دهد.»
همچنین متن نامه قدردانی از دکتر مینو محرز به شرح زیر است:
سرکار خانم دکتر مینو محرز
استاد محترم دانشگاه
با سلام و احترام
مسئولیت پذیری و همکاری اعضای هیأت علمی در اداره امور اجرائی دانشگاه علوم پزشکی تهران، بدون تردید یکی از با اهمیت ترین عوامل پیشرفت آن در دوره حیات پربرکت دانشگاه بوده است.
لازم می دانم از تلاش ها و خدمات باارزش سرکارعالی در زمان تصدی ریاست مرکز تحقیقات ایدز، خصوصاً در روزهای همه گیری کوید 19 که نتایج پرباری در پی داشته است سپاسگزاری نمایم و برایتان از درگاه خداوند متعال سلامتی و سعادت بیش از پیش مسئلت کنم.
امیدوارم دانشگاه و عرصه سیستم سلامت کشور همچنان بتواند از تجارب و توانمندی های بهادار اساتید بزرگواری چون شما بهره مند گردد.
دکتر حسین قناعتی
سرپرست دانشگاه»
منبع:

1400/09/01
16:15:40
0.0 /5
620
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
آجاک : آینده پژوهی