آجاک - acak آینده پژوهی
مدیر شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی خبر داد

اشتراك ۱۲ هزار دستگاه پیشرفته آزمایشگاهی در كشور

اشتراك ۱۲ هزار دستگاه پیشرفته آزمایشگاهی در كشور

به گزارش آجاك مدیر شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اظهار داشت: بیشتر از 12 هزار دستگاه توسط 560 مجموعه آزمایشگاهی در شبكه به اشتراك گذاشته شده است. این كار دسترسی به تجهیزات آزمایشگاهی را تسهیل می كند.


به گزارش آجاك به نقل از ایسنا، رضا اسدی فرد اظهار نمود: تا كنون بیشتر از ۵۶۰ مجموعه آزمایشگاهی عضو شبكه شده اند كه بیشتر از ۱۲ هزار دستگاه خودرا در شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی به اشتراك گذاشته اند. این آزمایشگاه ها هم اكنون نزدیك به ۵۲ هزار آزمون را به طیف وسیعی از مشتریان از بخش دانشگاهی و صنعت ارائه می كنند.
وی ادامه داد: هم اكنون حدود ۴۰ هزار عضو حقیقی و حقوقی عضو باشگاه مشتریان شبكه هستند؛ اعضایی كه از خدمات شبكه بهره مند می شوند.
بگفته مدیر شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با ارائه طرح های متنوع تخفیف خدمات آزمایشگاهی توانسته است دانشجویان، اعضای بنیاد ملی نخبگان، سرآمدان علمی ایران، شركت های دانش بنیان و اعضای هیات علمی دانشگاه های همه استان های كشور را تحت پوشش قرار دهد.
برمبنای اعلام معاونت علمی، شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری یكی از مجموعه هایی است كه با هدف تجمیع خدمات و تجهیزات آزمایشگاهی در كشور به راه افتاده است. این مجموعه در ضمن چند سال فعالیت خود توانسته ۵۶۰ عضو بگیرد.
منبع:

1398/09/19
21:50:47
5.0 /5
3711
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
آجاک : آینده پژوهی