آجاک - acak آینده پژوهی

عرضه دستکش و ماسک ایمنی نانویی دانش بنیان ایران در نمایشگاه آلمان

عرضه دستکش و ماسک ایمنی نانویی دانش بنیان ایران در نمایشگاه آلمان

آجاک: یک شرکت تولیدکننده دانش بنیان با عرضه دستکش و ماسک ایمنی نانویی توانمندی های خودرا در زمینه تجهیزات ایمنی در نمایشگاه A+A دوسلدورف آلمان، بعنوان تنها نماینده ایران در این نمایشگاه، به نمایش گذاشت.


به گزارش گروه آموزش ایرنا از ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، این نمایشگاه یکی از بزرگ ترین نمایشگاه های ایمنی در جهان به شمار می آید که هر دو سال یک دفعه در کشور آلمان و در شهر دوسلدورف انجام می شود. تمام شرکت های مطرح حوزه ایمنی یکی از هدف های اصلی خودرا شرکت در این نمایشگاه قرار می دهند تا بتوانند تعامل نزدیکی با مشتریان خود داشته و از محصولات جدید رونمایی کنند.
فرهاد طاهری مدیرعامل این شرکت دانش بنیان اضافه کرد: در این نمایشگاه بصورت ویژه دو محصول دستکش ایمنی و ماسک ایمنی را عرضه کردیم. دستکش های ایمنی با خواص ایمنی آب گریز و ضدبرش و ماسک ها هم دارای فناوری نانوالیاف و از خواص ضدویروسی برخوردار می باشند. ما تنها شرکت ایرانی حاضر در این نمایشگاه بودیم، این نمایشگاه در حالی انجام شد که غرفه ما در کنار دیگر شرکت های بزرگی در حوزه تولید ماسک نظیر ۳M از آمریکا، Dräger از آلمان، JSP از انگستان در یک سالن حضور داشت.
وی بیان کرد: شرکت ما تنها عرضه کننده ماسکهای دارای فناوری نانو در این نمایشگاه بود و شرکت های مذکور همچنان از پارچه ملت بلون در اشکال مختلف در تولیدات خود استفاده می نمایند و همین مورد موجب جذب تعدادی از مشتریان آنها به سمت محصولات ما شد.
طاهری افزود: در دوره قبلی نمایشگاه در سال ۲۰۱۹ نیز شرکت کردیم و استقبال خوبی نیز از محصولات شرکت صورت گرفت و بنا بر این در این دوره نیز شرکت کرده ایم. صادرات یکی از ارکان مهم کسب وکار است و عقد قرارداد با مشتریان خارجی و صادرات به کشورهای دیگر سبب توسعه بازار محصولات می شود. بدین جهت شرکت در چنین نمایشگاه هایی فرصت برای توسعه بازار، اشتغال زایی و کارآفرینی می شود.


منبع:

1400/08/13
12:24:16
0.0 /5
644
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲