آجاک - acak آینده پژوهی
رییس جمهور در حكم انتصاب وزیر علوم اعلام كرد:

در تحقق اهداف دولت و حل مشکلات کشور مجدانه بکوشید

در تحقق اهداف دولت و حل مشکلات کشور مجدانه بکوشید

تهران رئیس جمهور در حکم انتصاب دکتر محمدعلی زلفی گل ابراز امیدواری کرد با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به عدالت محوری، روحیه انقلابی، مردم داری، پاکدستی، فسادستیزی، قانون مداری، مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی و تعامل با هیات وزیران در تحقق اهداف دولت و حل مشکلات کشور مجدانه بکوشید.


به گزارش آجاک به نقل از خبرگزاری ایرنا، آیت الله سید ابراهیم رییسی در این حکم بیان کرده است: با استناد به اصول هشتاد و هفتم و یکصد و سی و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و با توجه به رای اعتماد مورخ ۳ شهریور ماه ۱۴۰۰ مجلس شورای اسلامی جنابعالی را به سمت وزیر علوم، تحقیقات و فناوری منصوب می نمایم تا با به کارگیری همه استعدادها و توانمندی های خویش و استفاده از مدیران شایسته و مجرب، در پیشبرد برنامه دولت و اولویت ها و ماموریت های ابلاغی اقدام نماید.
تفصیل ماموریت ها و انتظارات از آن وزارتخانه به پیوست این حکم ابلاغ می شود.
توفیقات آنجانب در انجام وظائف محوله، خدمت رسانی به مردم، تحقق آرمان های نظام اسلامی و خصوصاً بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.
روز گذشته ( ۳ شهریور ماه) ۱۸ وزیر پیشنهادی دولت سیزدهم همچون دکتر محمدعلی زلفی گل بعنوان وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، رای اعتماد را از نمایندگان مجلس شورای اسلامی گرفتند.


1400/06/05
23:45:18
0.0 /5
523
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
آجاک : آینده پژوهی