آجاک - acak آینده پژوهی

تداوم محدودیت فعالیتهای پژوهشی دانشگاه تربیت مدرس

تداوم محدودیت فعالیتهای پژوهشی دانشگاه تربیت مدرس

به گزارش آجاک با بیان دانشگاه تربیت مدرس، محدودیت های فعالیتهای پژوهشی در این دانشگاه تا ۳۰ مرداد ماه ادامه دارد.


به گزارش ایسنا، باتوجه به وخامت اوضاع کشور در شیوع سویه کرونا دلتا، کلیه فعالیت ها و محدودیت های کرونایی کشور در وضعیت جدیدی قرار گرفته است.
بنا بر اعلام معاونت پژوهشی دانشگاه تربیت مدرس، محدودیت های کارهای پژوهشی در این دانشگاه هم تا تاریخ ۳۰ مرداد ماه تداوم دارد.
بر این اساس، از آنجائیکه کارهای پژوهشی شرایط سطح ۴ قرار می گیرد، فعالیت آزمایشگاه ها طبق سطح بندی اعلام شده مدیریت می شود.
به این ترتیب، کارهای پژوهشی بسیار خاص و ضروری به تشخیص کمیته ایمنی دانشکده ها در حداقل زمان جمع بندی و متوقف اعلام شده است.
باتوجه به این شرایط، آن دسته از دانشجویانی که با اعمال محدودیت ها از کارهای پژوهشی میدانی و آزمایشگاهی محروم می شوند، دانشگاه به صورت متناسب افزایش مهلت تحصیل بدون احتساب در سنوات آموزشی و خوابگاهی و سایر موارد مرتبط، برای آنها لحاظ می کند.
کارهای پژوهشی، آزمایشگاهی و حضور دانشجویان و پژوهشگران در دانشگاه تربیت مدرس هم مشمول پروتکلهای ابلاغ گردیده به دانشگاه توسط مراجع ذی ربط است.
گفتنی است وضعیت سطح ۴، (اعلام وضعیت اخطار قرمز از جانب ستاد ملی کرونا) شامل محدودیت کامل و توقف تمامی فعالیت ها در سطح دانشگاه است و ورود به آزمایشگاه به صورت محدود و صرفاً به منظور رسیدگی موجودات زنده و تعمیر و نگهداری تانک های ازت و فریزرها است.
منبع:

1400/05/29
14:17:10
0.0 /5
531
تگها: پژوهش
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
آجاک : آینده پژوهی