آجاک - acak آینده پژوهی

زمان برگزاری ششمین كنفرانس بین المللی وب پژوهی اعلام گردید

زمان برگزاری ششمین كنفرانس بین المللی وب پژوهی اعلام گردید

به گزارش آجاك ششمین كنفرانس بین المللی وب پژوهی سوم و چهارم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ برگزار می گردد.


به گزارش آجاك به نقل از ایسنا، وب، ارتباطات و رسانه، محور ششمین كنفرانس بین المللی وب پژوهی است كه دانشگاه علم و فرهنگ با مشاركت پایگاه مركز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی آنرا برگزار می نماید.
وب پژوهی بعنوان یك حوزه بین رشته ای می كوشد علاوه بر جنبه های فنی وب كه مربوط به رشته كامپیوتر و فناوری اطلاعات است، به سایر جنبه های وب نظیر ابعاد اقتصادی، علم سنجی، انسانی، جامعه شناسی، روان شناسی، حقوقی و حتی هنری آن هم بپردازد و در این راستا موفق شده است مقالات گوناگونی در سال های گذشته در همه این حوزه ها دریافت كند.
كنفرانس وب پژوهی به هر دو زبان فارسی و انگلیسی مقاله می پذیرد. مهلت ارسال مقالات تا ۴ بهمن ماه ۹۸ تعیین شده است. رئیس و دبیر ششمین كنفرانس بین المللی وب پژوهی به ترتیب دكتر سید سعید هاشمی و دكتر شایگان فرد هستند.
تابحال پنج دوره این كنفرانس به شكل متوالی برگزار و مقالات فارسی كنفرانس در پایگاه های SID و ISC نمایه شده است. در حوزه بین المللی هم مقالات انگلیسی در پایگاه IEEE Xplore انتشار یافته است.
بنا بر اعلام روابط عمومی جهاد دانشگاهی، از تمامی اساتید، دانشجویان، پژوهشگرانی كه به نحوی در یكی از ابعاد حوزه وب فعالیت می نمایند، دعوت می شود مقالات خویش را به نشانی iranwebconf.ir ارسال نمایند.1398/08/19
14:45:08
5.0 /5
4067
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
آجاک : آینده پژوهی