آجاک - acak آینده پژوهی

خودروی پرنده این دفعه از پورشه و بوئینگ

خودروی پرنده این دفعه از پورشه و بوئینگ

آجاك: پورشه و بوئینگ به منظور ساخت سازه هوایی (هواپیما) لوكس و الكتریكی كه قابلیت فرود و پرواز رو به بالا داشته باشد و بتواند از ترافیك های سنگین شهری به راحتی عبور كند، برای افراد ثروتمند دست به همكاری با یكدیگر زده اند. آنها جدیدترین كمپانی هایی هستند كه قصد دارند حمل و نقل هوایی شهری كه بسیار خطرناك نیز هست را كشف كنند.پورشه و بوئینگ تفاهم نامه ای بی حد و مرز امضا كرده اند، به این معنا كه دو شركت به دنبال راه هایی برای همكاری مشترك هستند. اما این تفاهم نامه محدوده فعالیت دو شركت را محدود نخواهد كرد. بعنوان قسمتی از مشاركت، این دو كمپانی می گویند كه یك تیم بین المللی به منظور رسیدگی به جنبه های مختلف حمل و نقل هوایی در شهر و تجزیه و تحلیل پتانسیل بازار ایجاد خواهند كرد.

به نظر می رسد كه این وسیله برای افراد زیادی در دسترس نخواهد بود. خیلی از شركت ها علاقه بسیاری به ایجاد شبكه ای از تاكسی های هوایی برقی داشتند كه همه مردم توان خرید بلیط های آنرا داشته باشند، اما با عنایت به هزینه های در رابطه با ایجاد زیرساخت های لازم برای پشتیبانی از این وسایل مانند سكوهای فرود و ایستگاه های شارژ بنظر می رسد كه این وسیله تنها به افراد بسیار ثروتمند (حداقل برای شروع) ارائه شود.

پورشه، بوئینگ و یكی از شركت های وابسته به بوئینگ(Aurora) با یكدیگر همكاری می كنند تا بتوانند یك ماشین پرنده لوكس، برای عبور در مسافت های كوتاه شهری بسازند. Aurora اخیرا یكی از سازه های هوایی خودران برقی خودرا آزمایش كرد.
بوئینگ و الان پورشه جزو ده ها شركتی هستند كه به تاكسیرانی هوایی علاقه نشان داده اند اما بوئینگ بعنوان یكی از بزرگترین شركت ها در زمینه هوا و فضا، از تجهیزات و نیروی بسیار قوی تری نسبت به سایرین در این زمینه برخوردارست و تلاش دارد تا هرچه سریعتر به این سازه هوایی برسد.
theverge
2121


منبع:

1398/08/16
19:00:29
5.0 /5
3818
تگها: پشتیبان , شركت
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
آجاک : آینده پژوهی