آجاک - acak آینده پژوهی

چگونه زیر 20 ثانیه كارت به كارت كنیم؟

چگونه زیر 20 ثانیه كارت به كارت كنیم؟

آجاك: شما برای رسیدن به محل كار در تاكسی هستید، درلحظه آخر متوجه می شوید كه كیف پول خودرا جاگذاشته و عجله دارید. دراین شرایط با استفاده از یكی از اپلیكیشن های پرداخت مبادرت به كارت به كارت برای راننده می كنید. برای این كار نیاز دارید شماره ۱۶ رقمی كارت مقصد را وارد كنید، اما این كار زمانبر است.اپلیكیشن همراه كارت با ۳ روش هوشمندانه، عملیات كارت به كارت را به زیر۲۰ ثانیه رسانده است. این روش ها عبارتند از: كارت به كارت بدون داشتن شماره كارت مقصد كارت به كارت با اسكن دوربین گوشی كارت به كارت با استفاده از متن كامل پیامك
كارت به كارت بدون داشتن شماره كارت مقصد
شما می خواهید برای یكی از دوستان خود پول كارت به كارت كنید، اما برای گرفتن شماره كارت به او دسترسی ندارید. همراه كارت این توانایی را بوجود آورده است كه می توانید از لیست مخاطبان گوشی، دوست خویش را پیدا كنید و مبلغ مورد نظر را كارت به كارت كنید.
كارت به كارت با اسكن دوربین گوشی
در این روش احتیاج به وارد كردن شماره ۱۶ رقمی كارت نیست. در همراه كارت شما به راحتی می توانید كارت بانكی را در مقابل دوربین گوشی قرار دهید. ۱۶ رقم كارت به راحتی خوانده شده و به صورت خودكار در قسمت شماره كارت مقصد نمایش داده می شود.
كارت به كارت با استفاده از متن كامل پیامك
پیامكی از سوی دوست شما ارسال شده است و در آن از شما درخواست پول داشته و شماره كارت خویش را هم ارسال كرده است. با كپی كردن تمام متن و paste كردن آن در قسمت شماره كارت مقصد، شماره كارت خوانده شده و سایر بخش های پیامك حذف می شود.
انجام سایر تراكنش های مالی همچون خرید شارژ ایرانسل، همراه اول، و پرداخت قبض گاز، برق، آب و تلفن ثابت هم از راه همراه كارت امكانپذیر است. جهت بررسی یا دانلود این اپلیكیشن می توانید به وبسایت همراه كارت رجوع كنید.
۲۱۲۱


منبع:

1398/08/14
23:17:01
5.0 /5
4124
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
آجاک : آینده پژوهی