آجاک - acak آینده پژوهی

فناوری روسیه برای انتقال ثروت دیجیتالی به وراث

فناوری روسیه برای انتقال ثروت دیجیتالی به وراث

آجاک: بخش مطبوعاتی برنامه فناوری ملی روسیه اعلام نمود که که متخصصان روسی سرویسی را برای انتقال اطلاعات مالی دیجیتالی در دست تهیه دارند که شهروندان می توانند ثروت خودرا بصورت دیجیتالی برای وراث ذخیره نمایند.


به گزارش روز سه شنبه ایرنا، سازمان فناوری ملی روسیه اعلام نمود: «این مرکز با بهره گیری از فناوری بلاکچین یک سرویس کپسول زمان به وجود می آورد. این سرویس به شما امکان می دهد تا داده ها و دارایی های دیجیتالی را بصورت ایمن ذخیره کنید.

دیمیتری ایزوکوف مدیر این پروژه در گفت و گو با ریانووستی اشاره کرد: افراد می توانند تمام رمزهای عبور برای شبکه های اجتماعی گرفته تا کلیدهای کیف پول بیتکوین را بعد از سال ها به وراث خود منتقل کنند.»
وی با اعلان اینکه هم اکنون وب سایت پروژه درحال توسعه است، اشاره کرد در آنجا کاربران می توانند تمام اطلاعات لازم را بصورت رمزگذاری شده با شرط انتقال آنها به افراد خاص بعد از مدت زمان مشخص ذخیره کنند. حداقل دوره ذخیره اطلاعات شش ماه است.

پیش تر نیز اعلام گردید که دانشمندان سلول حافظه جدیدی طراحی نموده اند که می تواند حجم بالایی از اطلاعات دیجیتال را با مصرف میزان کمی از انرژی در خود ذخیره کند.
دانشمندان بتازگی یک نمونه عملی از نوع جدیدی از سلول حافظه الکترونیکی که به حافظه جهانی (universal memory) مشهور است، طراحی نموده اند.
این سلول حافظه با یک رویکرد مکانیک کوانتومی طراحی شده که می تواند همزمان با گردش الکترون ها، بازده انرژی سیستم را بهسازی کند.منبع:

1400/05/08
14:09:42
0.0 /5
723
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
آجاک : آینده پژوهی