آجاک - acak آینده پژوهی

نونمایی ۳ محصول پارك فناوری پردیس

نونمایی ۳ محصول پارك فناوری پردیس

به گزارش آجاک پارک فناوری پردیس دومین رویداد نونمایی- معرفی محصولات فناورانه شرکتهای عضو پارک فناوری پردیس را با مبحث علوم شناختی در ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ در تهران برگزار کند.


به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پارک فناوری پردیس، در این نونمایی که رویدادی برای رونمایی است، محصول الکتروانسفالوگراف و الکترومایوگراف ابزار ثبت و نمایش فعالیت الکتریکی مغز و ثبت و نمایش فعالیت عصب و عضله، محصول دستیار هوشمند مدیریت استرس CALME گجت هوشمند مدیریت فرد با کار برد در حوزه های نورومارکتینگ، منابع انسانی، سلامت محیط کار و روانشناسی و سومین محصول FEVER GADGET پایش پیوسته، تحلیل و اشتراک دمای بدن، معرفی خواهند شد.
بنابر این گزارش امکان مذاکره برای دریافت اطلاعات بیشتر وجود خواهد داشت.
علاقه مندان میتوانند به منظور انجام هماهنگی های لازم، مراتب حضور از راه شماره تماس ۲۸۴۲۹۷۰۹-۰۲۱ به دبیرخانه اجرایی این رویداد اطلاع داده یا از راه وبسایت http: //www.nonamayi.ir فرآیند ثبت نام را انجام دهند.
پارک فناوری پردیس در سال ۱۳۸۱ تاسیس شد و الان بعنوان بزرگترین پارک فناوری خاورمیانه توانسته است میزبان بیشتر از ۲۵۰ شرکت فناور باشد.
شرکت های عضو پارک توانسته اند با تاکید بر دانش بومی شده و توسعه فناوری های روز دنیا، تابحال بیشتر از هزار محصول در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات، تجهیزات پزشکی، دارویی، مواد شیمیایی و … به بازار عرضه کنند که هرکدام جایگزین نمونه ی خارجی و یا رفع کننده نیازی از جامعه داخلی است.1400/05/01
11:44:14
0.0 /5
703
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
آجاک : آینده پژوهی