آجاک - acak آینده پژوهی

زمان ارسال پرونده متقاضیان فرصت مطالعاتی دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس

زمان ارسال پرونده متقاضیان فرصت مطالعاتی دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس

به گزارش آجاک معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه تربیت مدرس، زمان ارسال پرونده متقاضیان فرصت مطالعاتی دانشجویی ورودی ۹۷ این دانشگاه را تا ۳۰ تیرماه ۱۴۰۰ اعلام نمود.


به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، با بیان معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه تربیت مدرس و بر مبنای شیوه نامه اجرایی فرصت مطالعاتی دانشجویی، همینطور با عنایت به محدود بودن سهمیه فرصت مطالعاتی دانشجویی، معاونان پژوهشی دانشکده های این دانشگاه تا ۳۰ تیر ۱۴۰۰ فرصت دارند پرونده متقاضیان فرصت مطالعاتی دانشجویی ورودی ۹۷ دانشکده ها را که اعزام آنها به خارج از کشور کاملا" ضروری می باشد، با ذکر اولویت ارسال نمایند.
از جمله شرایط عنوان شده برای متقاضیان فرصت مطالعاتی که توسط معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه تربیت مدرس اعلام شده، این است که متقاضی باید دانشجوی دوره دکتری روزانه ورودی ۹۷ باشد.
این دانشجو ضمن این که باید آزمون جامع را با موفقیت طی کرده باشد، باید دارای پروپوزال مصوب و حداقل یک سمینار ۶ ماهه برگزارشده باشد.
همچنین، متقاضیان باید دارای نمره زبان معتبر طبق شیوه نامه این دانشگاه باشند.
معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه تربیت مدرس تاکید کرده که رسیدگی به مدارک ارسال شده پس از تاریخ مذکور و یا مدارک ناقص و بدون پرونده و تعهد امکان پذیر نیست.1400/04/28
19:29:33
0.0 /5
588
تگها: پژوهش , فناوری
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
آجاک : آینده پژوهی