آجاک - acak آینده پژوهی

تصویب 20 طرح تحقیقاتی در شورای پژوهشی دانشگاه علوم توانبخشی

تصویب 20 طرح تحقیقاتی در شورای پژوهشی دانشگاه علوم توانبخشی

به گزارش آجاک شورای پژوهشی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی با تشکیل جلسه با حضور مدیر امور پژوهش، مدیر دفتر توسعه فناوری سلامت، روسای مراکز تحقیقاتی، معاون درمان دانشگاه، رئیس بیمارستان توانبخشی رفیده و کارشناسان معاونت تحقیقات دانشگاه، اجرای ۲۰ طرح تحقیقاتی را تصویب کرد.به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، در این نشست، درخواست اجرای ۲۲ طرح تحقیقاتی عنوان شد که ۲۰ طرح از این مجموعه، با رای اکثریت اعضاء به تصویب رسید، ضمن آنکه درخواست مجریان هفت طرح تحقیقاتی دیگر در خصوص افزایش بودجه و یا افزایش مدت زمان قرارداد، به شور گذاشته شد و اعضاء با عنایت به شرایط هر یک از این طرح ها، موافقت با این درخواست ها را اعلام نمودند.

دکتر فریبا یادگاری، مدیر پژوهش دانشگاه هم تفاهمنامه تنظیم شده برای همکاری گروه های آموزشی با مراکز تحقیقاتی را بیان کرد و مواردی از این تفاهمنامه همچون ترکیب اعضا در شورای پژوهشی مشترک، همکاری در فعالیتهای ملی و منطقه ای و شیوه اجرای دستورالعمل مربوطه را به تبادل نظر اعضای شورای پژوهش گذاشت.

موضوع دیگری که در این جلسه مورد تبادل نظر قرار گرفت، دستورالعمل اجرایی " رساله – طرح " ( رساله هایی که به خاطر تأمین هزینه های اجرا، احتیاج به حمایت و پشتیبانی مالی از جانب معاونت تحقیقات و فناوری دارند. ضمن آنکه جزو طرح های باز اساتید هم محسوب نمی شوند) بود که مواردی از آن با نظر اعضای شورا، اصلاح یا تکمیل شد.

بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، علاوه بر تبادل نظر بر روی دستورالعمل پیشنهادی اجرای طرح های تحقیقاتی توسط محققان غیر هیات علمی، گزارش عملکرد فعالیتهای کارگروه اخلاق در پژوهش ارائه، و بر به روز شدن آن تاکید شد.
1400/04/17
13:02:22
0.0 /5
655
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
آجاک : آینده پژوهی