آجاک - acak آینده پژوهی
ستاد توسعه فناوری نانو اعلام كرد:

تمدید ثبت نام المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو

تمدید ثبت نام المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو

ستاد توسعه فناوری نانو اعلام نمود ثبت نام در دوازدهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو تا 25 تیرماه 1400 تمدید گردید.


به گزارش روز دوشنبه ایرنا از ستاد توسعه فناوری نانو، این ستاد اعلام نمود به درخواست پژوهشسراها و دانش آموزان علاقمند، ثبت نام در دوازدهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو تا ۲۵ تیرماه ۱۴۰۰ تمدید گردید.
تاکنون ۱۱ دوره المپیاد دانش آموزی نانو برگزار شده است و دوازدهمین دوره المپیاد در سال ۱۴۰۰ برگزار می شود.
دوازدهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو با همکاری ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و هماهنگی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان انجام می شود. این المپیاد به تایید بنیاد ملی نخبگان نیز رسیده است و مدال آوران از جوایز و امتیازات بنیاد بهره مند خواهند شد.

به دانش آموزانی که موفق به کسب مدال طلا شوند جوایز نقدی شامل سه میلیون و پانصد هزار تومان از طرف ستاد نانو و یک میلیون و پانصدهزار تومان از جانب بنیاد ملی نخبگان اهدا می شود.
همچنین به برندگان مدال نقره دومیلیون و پانصد هزار تومان از جانب ستاد نانو و یک میلیون تومان از جانب بنیاد ملی نخبگان تعلق می گیرد و برای آورندگان مدال برنز یک میلیون و پانصد هزار تومان از جانب ستاد نانو و پانصد هزار تومان از جانب بنیاد ملی نخبگان بعنوان جایزه در نظر گرفته شده است.1400/04/16
12:56:56
0.0 /5
696
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
آجاک : آینده پژوهی