آجاک - acak آینده پژوهی
با همكاری مشترك ایران، چین و ایتالیا؛

محصولات نوآورانه ایرانی روانه بازار چین می شوند

محصولات نوآورانه ایرانی روانه بازار چین می شوند

همکاری مشترک 3 جانبه ایران، چین و ایتالیا برای جذب سرمایه گذاری و انتقال فناوری 100 نوآوری برتر صنعتی شکل گرفت. این همکاری ورود محصولات به بازار چین را تسهیل می کند.


به گزارش روز شنبه ایرنا از ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال، یک همکاری مشترک میان ایران، چین و ایتالیا شکل گرفته است تا برای ۱۰۰ نوآوری برتر صنعتی با هدف انتقال فناوری، سرمایه جذب شود. این کار ورود محصولات به بازار چین را تسهیل می کند.
«شرکت های کوچک و متوسط»، «استارت آپ های نوآور»، «شرکت های زایشی» و «تیم های تحقیقاتی» برای مشارکت در این طرح تا ۳۰ خردادماه سال جاری فرصت دارند طرح های خودرا ارائه نمایند.
این همکاری مشترک توسط انجمن مدیریت فناوری و نوآوری ایران و با حمایت ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شکل گرفته است.
در این همکاری مشترک حوزه هایی چون «نسل جدید فناوری اطلاعات و ارتباطات»، «حمل ونقل هوشمند»، «مواد جدید»، «انرژی های نو»، «تولید هوشمند»، «تجهیزات پیشرفته پزشکی»، «کشاورزی مدرن»، «تجهیزات پیشرفته»، «زیست فناوری و پزشکی نوآورانه» و «حفاظت از محیط زیست و توسعه پایدار» مدنظر قرار دارد.
این رویداد فناورانه ۴ تا ۶ مهرماه ۱۴۰۰ در پکن چین برگزار می گردد تا شرایط برای ورود محصولات و خدمات برتر صنعتی به بازار چین فراهم گردد.
بر این اساس نوآوران و فناوران می توانند با شرکت در این برنامه از فرصت ارائه طرح خود به تعداد زیادی از سرمایه گذاران، مراکز رشد و متخصصان با تجربه چینی بهره مند شوند.
این برنامه از سال ۲۰۰۷ تا کنون هر سال با تمرکز بر مباحث مهم بین المللی در حوزه علوم، فناوری و نوآوری برگزار می گردد و در هر دوره موضوع متفاوتی برای آن مدنظر است. موضوع انتخاب شده برای این دوره «سرمایه گذاری در ۱۰۰ نوآوری صنعتی برتر برای انتقال فناوری بین المللی» است.


1400/04/01
21:12:24
0.0 /5
654
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
آجاک : آینده پژوهی