آجاک - acak آینده پژوهی

مهلت ارسال مقاله به دومین همایش ملی برنامه درسی و اشتغال

مهلت ارسال مقاله به دومین همایش ملی برنامه درسی و اشتغال

به گزارش آجاک دومین همایش ملی «برنامه درسی و اشتغال »با محوریت برنامه درسی در آموزش عالی و اشتغال پذیری در ایام ۱۸ و ۱۹ و همینطور ۲۵ و ۲۶آبان ماه توسط دانشگاه اصفهان به صورت مجازی برگزار می گردد.به گزارش آجاک به نقل از ایسنا، دکتر فاطمه سمیعی، دبیر اجرایی دومین همایش ملی برنامه درسی و اشتغال، هدف از برگزاری این همایش را بررسی نقش برنامه های درسی در اشتغال پذیری دانشجویان، رسالت دانشگاه ها در امر اشتغال پذیری، آشنایی با تجارب جهانی در مورد اشتغال پذیری و کاربرد آموزه های دانشگاهی در دنیای کسب و کار دانست.

وی اضافه کرد: برنامههای همایش در قسمتهای مختلف تحت عناوین سخنرانان کلیدی، پنل ها و نشست های تخصصی، کارگاه آموزشی و نمایشگاه کار تدوین شده است.

رئیس مرکز بالندگی مسیر شغلی دانشجویان (CDC)تصریحکرد: شرکت در همایش برنامه درسی و اشتغال پذیری می تواند به پژوهشگران، دانشجویان، مدیران، کارفرمایان، صاحبان صنایع و افراد جویای کار کمک نماید تا دید واقع بینانه و وسیع تری نسبت به آینده اشتغال در جامعه ایران پیدا کنند؛ با مناسبات و شرایط بازار کسب و کار آشنا شده و مسیر اشتغال خود یا تأمین نیروی انسانی کارآمد را طراحی و تدوین کنند. همچنین، از نقش دانشگاه ها بعنوان یک منبع سرمایه مهم در اشتغال جوانان آگاه شوند.

بنابر اعلام روابط عمومی وزارت علوم، نخستین همایش ملی برنامه درسی و اشتغال توسط انجمن مطالعات برنامه درسی و گروه مطالعات برنامه درسی و آموزش دانشگاه فردوسی مشهد در آذرماه ۱۳۹۹ برگزار گردید. تفاوتی که این همایش با همایش های مشابه دارد آن است که در کنار طرح مباحث نظری و کاربردی، نمایشگاهی به منظور آشنایی با فرصت های شغلی دائر می شود.

مهلت ارسال مقاله به این همایش ۳۱ شهریور ماه و زمان اعلام داوری نتایج ۳۰ مهرماه است.
1400/03/11
21:11:51
0.0 /5
625
این مطلب آجاک را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترینهای مرتبط
نظرات بینندگان در این باره
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
آجاک : آینده پژوهی